Aleš Lamr (1943 - 2024)
Červený stůl
Autor: | Aleš Lamr |
Identifikační číslo: | 0906-S180262 |
Datováno: | 1972 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 100 x 80 cm |
Signatura: | sign LD A. Lamr 72 |
Autor: | Aleš Lamr |
Datováno: | 1972 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 100 x 80 cm |