172

Aleš Lamr

Červený stůl

150 000 Kč
Autor: Aleš Lamr
Identifikační číslo: 172
Datováno: 1972
Technika: olej/plátno
Rozměry: 100 x 80 cm
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Lamr Aleš

Modrá laguna
Vyvolávací cena
138 000 Kč
Stély v šedém II
Vyvolávací cena
175 000 Kč
Červený stůl
Vyvolávací cena
150 000 Kč