Vlastimil Beneš (1919 - 1981)
Zimní Praha
Autor: | Vlastimil Beneš |
Identifikační číslo: | 1220-S180500113 |
Datováno: | 1965 |
Technika: | olej, kombinovaná technika/sádrová deska |
Rozměry: | 35,5 x 26 cm |
Signatura: | sign. PD Beneš 65 |
Autor: | Vlastimil Beneš |
Datováno: | 1965 |
Rozměry: | 35,5 x 26 cm |