218

Vlastimil Beneš

Zimní Praha

340 000 Kč
Autor: Vlastimil Beneš
Identifikační číslo: 218
Datováno: 1965
Technika: olej, kombinovaná technika/sádrová deska
Rozměry: 35,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Beneš 65
rámováno