092

Karel Souček

Ulice v dešti

300 000 Kč
Autor: Karel Souček
Identifikační číslo: 092
Datováno: 1967
Technika: olej/karton
Rozměry: 68,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 67.
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Souček Karel

Klečící dívka
10 000 Kč