Alois Kalvoda (1875 - 1934)

Lávka

Autor: Alois Kalvoda
Identifikační číslo: 2197-S180143
Datováno: 10. léta 20. století
Technika: olej/plátno
Rozměry: 55,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda-
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno