134

Alois Kalvoda

Lávka

140 000 Kč
Autor: Alois Kalvoda
Identifikační číslo: 134
Datováno: 10. léta 20. století
Technika: olej/plátno
Rozměry: 55,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda-
rám; expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař