029

Arnošt Paderlík

Zasněná

Autor: Arnošt Paderlík
Identifikační číslo: 029
Technika: kresba perem
Rozměry: ve výřezu 19,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD Paderlík
rámováno, pasparta, pod sklem