280

Antonín Gribovský

Symbol tohoto století

8 500 Kč
Autor: Antonín Gribovský
Identifikační číslo: 280
Datováno: 1961
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměry: 55 x 22 cm
Signatura: sign. vzadu Gribovský
vzadu autorské razítko; rámováno, pod sklem