Salvador Dalí

Kosmos

40 500 Kč
Autor: Salvador Dalí
Identifikační číslo: 068
Technika: barevná litografie 129/195
Rozměry: 74,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Dalí
konzultoval a pravost potvrdil prof. PhDr. J. Zemina; rámováno, pod sklem