056

Ota Janeček

Nárůživý čtenář

21 000 Kč
Autor: Ota Janeček
Identifikační číslo: 056
Technika: kresba tuší/papír
Rozměry: ve výřezu 24 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček.
konzultoval a pravost potvrdil syn autora, č. soupisu díla 9507-12; rámováno, pasparta, pod sklem