Vojtěch Bartoněk

Flašinetář

54 000 Kč
Autor: Vojtěch Bartoněk
Identifikační číslo: 171
Technika: olej/plátno
Rozměry: 42 x 28 cm
Signatura: sign. PD V. Bartoněk
rámováno