František Vincenc Vingler

Ryba

61 000 Kč
Autor: František Vincenc Vingler
Identifikační číslo: 163
Datováno: 1962
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 16 cm, d. 30 cm
Signatura: nesignováno
provenience: získáno z rodiny autora; dřevěný sokl