Karel Veržakovský

Mateřství

4 000 Kč

Autor: Karel Veržakovský
Identifikační číslo: 0010-S200002
Datováno: 1958
Technika: kvaš/papír
Rozměry: 46 x 59 cm
Signatura: sign. LN Veržakovský 58.
rámováno, pasparta, pod sklem