František Kaván

Podzimní krajina

94 500 Kč
Autor: František Kaván
Identifikační číslo: 187
Datováno: kolem 1920
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván
LD dedikace; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; restaurováno - lepenka přichycena ke kartonu; rámováno