Karel Liebscher (1851 - 1906)

U vody

Autor: Karel Liebscher
Identifikační číslo: 0166-S200018
Technika: kolorovaná zinkografie
Rozměry: ve výřezu 13 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD K Liebscher
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem