Bořek Šípek

Váza Květina

Autor: Bořek Šípek
Identifikační číslo: 059
Datováno: 1999
Technika: hutně tvarované sklo
Rozměry: v. 63,5 cm
Signatura: sign. vespodu Bořek Šípek 99
štítek Ajeto Czechoslovakia

Další díla v Poaukční prodej od autora Šípek Bořek