Zdeňka Holejšovská

Vzpomínky

27 000 Kč
Autor: Zdeňka Holejšovská
Identifikační číslo: 017
Datováno: 2019
Technika: kombinovaná technika/deska
Rozměry: 90 x 60 cm
Signatura: sign. PD Z. Holejšovská
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autorky; rámováno