Jan Trampota

Žitva

40 500 Kč
Autor: Jan Trampota
Identifikační číslo: 175
Datováno: 1919
Technika: olej/karton
Rozměry: 49 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota 1919 Žitva
vzadu autorský popis; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem