Jan Rapin

Flétnista

17 600 Kč
Autor: Jan Rapin
Identifikační číslo: 263
Datováno: 2010
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jan Rapin
vzadu autorský popis; rámováno