František Turek

Bludiště (Torzo)

31 900 Kč
Autor: František Turek
Identifikační číslo: 124
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Turek
vzadu autorský popis; rámováno