Magdalena Cubrová

Noc s beránkem

60 000 Kč

Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 0292-S200036
Technika: olej, asambláž/plátno
Rozměry: 70 x 85 cm
Signatura: sign. LD Cubrová
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Cubrová Magdalena