Miroslav Hanák

Kytice

88 000 Kč
Autor: Miroslav Hanák
Identifikační číslo: 222
Datováno: 2017
Technika: olej/plátno
Rozměry: 145,5 x 97 cm
Signatura: sign. PD MHanák 17
provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hanák Miroslav

Ležící akt
88 000 Kč