Miroslav Hanák

Ležící akt

88 000 Kč
Autor: Miroslav Hanák
Identifikační číslo: 034
Datováno: 2017
Technika: olej/plátno
Rozměry: 95 x 130 cm
Signatura: sign. PD MHanák 17
provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hanák Miroslav

Kytice
88 000 Kč