Ilja (Jiljí) Hartinger

Po dešti

48 600 Kč
Autor: Ilja (Jiljí) Hartinger
Identifikační číslo: 238
Datováno: 2019
Technika: olej/deska
Rozměry: 72 x 63 cm
Signatura: sign. PD Hartinger 019
vzadu autorský štítek s popisem a razítkem; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno