Othon Coubine

Portrét malíře Johana Tischbeina

50 000 Kč
Autor: Othon Coubine
Identifikační číslo: 198
Datováno: kolem 1915
Technika: olej/papír
Rozměry: ve výřezu 28 x 25 cm
Signatura: sign. LD Coubine
LD d´apres Tischbein; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem