Bohumil Mareček

Portrét dívky

24 000 Kč

Autor: Bohumil Mareček
Identifikační číslo: 0321-S180484
Datováno: 1912
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: ovál 53,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD B. Mareček. 1912.
vzadu červeně č. k. 290; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno