Jaroslav Róna

Lev - Strážce

243 000 Kč
Autor: Jaroslav Róna
Identifikační číslo: 115
Datováno: 2018
Technika: patinovaný bronz 1. odlitek
Rozměry: v. 21 cm, d. 33,5 cm
Signatura: sign. Róna 18
1. odlitek; model 1:6 k soše Lva - Strážce, Severočeské muzeum, Liberec; provenience: získáno z rodiny autora