Karel Jan Sigmund

Zima na vsi

18 900 Kč
Autor: Karel Jan Sigmund
Identifikační číslo: 185
Datováno: kolem 1935
Technika: olej/karton
Rozměry: 49 x 65 cm
Signatura: nesignováno
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem