Ota Janeček

Ptáčci a slunce

16 200 Kč
Autor: Ota Janeček
Identifikační číslo: 041
Datováno: 1984
Technika: pastelem kolorovaná litografie
Rozměry: ve výřezu 22,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 84
konzultoval a pravost potvrdil syn autora; č. soupisu díla 9526; olep, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Janeček Ota

Žena
94 500 Kč