Jan Kuśmidrowicz

V rozjímání

33 800 Kč
Autor: Jan Kuśmidrowicz
Identifikační číslo: 142
Datováno: 1918
Technika: olej/deska
Rozměry: 106 x 95,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Kušmidrowicz Praha
rámováno