Jaroslav Šetelík

Tatry

29 000 Kč

Autor: Jaroslav Šetelík
Identifikační číslo: 0372-S180150
Datováno: 20. léta
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; vystaveno: Galerie U sv. Jakuba, Nový Bydžov, Metličany, 2014 - vzadu razítko; rámováno