Václav Kozák

Kostel Jana Křtitele Na Prádle

12 000 Kč
Autor: Václav Kozák
Identifikační číslo: 177
Technika: olej/karton
Rozměry: 58 x 70 cm
Signatura: sign. PD V. Kozák
provenience: původně v majetku Čsl. pojišťovny – vzadu kovové štítky; rámováno