Ladislav Karoušek

Jarně

17 600 Kč
Autor: Ladislav Karoušek
Identifikační číslo: 173
Technika: olej/plátno
Rozměry: 49 x 64 cm
Signatura: sign. LD L Karoušek
rentoilováno; rámováno