Vratislav Trampota

V Záchlumí

9 500 Kč
Autor: Vratislav Trampota
Identifikační číslo: 181
Datováno: 1963
Technika: olej/deska
Rozměry: 40 x 61 cm
Signatura: sign. PD V Trampota 63.
rámováno