Václav Frydecký

Po koupeli

66 000 Kč

Autor: Václav Frydecký
Identifikační číslo: 0421-S200040
Datováno: 1965
Technika: patinovaný bronz 2/6
Rozměry: v. 48 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě Frydecký 65
odlito v huti O. Špačka; reprodukováno: F. Dvořák, V. Frydecký, Jakura, 2009, str. 67; vystaveno: V. Frydecký: Moje klauzury, Špačkova galerie v Lysolajích, 2003; V.
Frydecký: Kresby a plastiky, Muzeum T. G. M. Rakovník, 2005; 32. Salon Zentiva, 2009; provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Komisní prodej od autora Frydecký Václav

Hudba
225 000 Kč