093

Václav Frydecký

Po koupeli

52 000 Kč
Autor: Václav Frydecký
Identifikační číslo: 093
Datováno: 1965
Technika: patinovaný bronz 2/6
Rozměry: v. 48 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě Frydecký 65
odlito v huti O. Špačka; reprodukováno: F. Dvořák, V. Frydecký, Jakura, 2009, str. 67; vystaveno: V. Frydecký: Moje
klauzury, Špačkova galerie v Lysolajích, 2003; V. Frydecký: Kresby a plastiky, Muzeum T. G. M. Rakovník, 2005; 32. Salon
Zentiva, 2009; provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Frydecký Václav

Hudba
182 000 Kč