Václav Hynek Mach

Osud

33 000 Kč

Autor: Václav Hynek Mach
Identifikační číslo: 0431-S180150
Datováno: 1926
Technika: dřevěná plastika
Rozměry: v. 62 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě Mach
plastika uvedena v Tomanově slovníku