Jiří Načeradský

Únos Sabinek

37 800 Kč
Autor: Jiří Načeradský
Identifikační číslo: 247
Datováno: 1962
Technika: olej/karton, deska
Rozměry: 34 x 25 cm
Signatura: sign. LD Načeradský 62.
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Načeradský Jiří

Akt
10 800 Kč