Elemír Halász Hradil

Zima za zdí

27 000 Kč
Autor: Elemír Halász Hradil
Identifikační číslo: 231
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 33,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD Halász-Hradil Elemér
rámováno