Jiří Kaifosz

Torzo

200 000 Kč

Autor: Jiří Kaifosz
Identifikační číslo: 0447-S200056
Datováno: 1989
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 43 cm
Signatura: sign. na levé noze Kaifosz
provenience: původně získáno z ateliéru autora; mramorový sokl