Vojtěch Kubašta

Mapa Polska

60 000 Kč
Autor: Vojtěch Kubašta
Identifikační číslo: 008
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: ve výřezu 53 x 79 cm
Signatura: sign. PD VKubašta.
vydáno v roce 1974 jako dvoudílná příloha v časopise Pionýrská stezka; pravost potvrzena vnukem autora R. Kubaštou; rámováno, pasparta, pod sklem