Karel Stroff

Španělský ples

81 000 Kč
Autor: Karel Stroff
Identifikační číslo: 201
Datováno: 1910
Technika: olej/plátno
Rozměry: 100,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD Stroff 1910
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno