Adolf Lange

Noční chodec

17 600 Kč
Autor: Adolf Lange
Identifikační číslo: 196
Technika: olej/plátno
Rozměry: 65 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lange
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Lange Adolf

Libeňský plynojem
20 000 Kč