Adolf Lange

Libeňský plynojem

20 000 Kč
Autor: Adolf Lange
Identifikační číslo: 237
Technika: olej/plátno
Rozměry: 86,5 x 130 cm
Signatura: sign. PD A. Lange
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Lange Adolf

Noční chodec
17 600 Kč