Adolf Lange

Libeňský plynojem

Autor: Adolf Lange
Identifikační číslo: 237
Technika: olej/plátno
Rozměry: 86,5 x 130 cm
Signatura: sign. PD A. Lange
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno