Jakub Berdych (1953)
Modrý hroch
Autor: | Jakub Berdych |
Identifikační číslo: | 0488-S180378 |
Datováno: | 2015 |
Technika: | skleněná plastika |
Rozměry: | 12,5 x 30 cm |
Signatura: | sign. vzadu dole Jakub Berdych 2015 |
Autor: | Jakub Berdych |
Datováno: | 2015 |
Rozměry: | 12,5 x 30 cm |