Jakub Berdych (1953)

Modrý hroch

Autor: Jakub Berdych
Identifikační číslo: 0488-S180378
Datováno: 2015
Technika: skleněná plastika
Rozměry: 12,5 x 30 cm
Signatura: sign. vzadu dole Jakub Berdych 2015
provenience: získáno z ateliéru autora

Další díla v Komisní prodej od autora Berdych Jakub

Váza zelená
6 000 Kč
Hroch modrý
37 500 Kč
Kukr
42 000 Kč