Jakub Berdych

Zelený hroch

36 000 Kč

Autor: Jakub Berdych
Identifikační číslo: 0489-S180378
Datováno: 2015
Technika: skleněná plastika
Rozměry: 20 x 47 cm
Signatura: sign. vzadu dole Jakub Berdych 2015
provenience: získáno z ateliéru autora

Další díla v Komisní prodej od autora Berdych Jakub

Modrý hroch
22 000 Kč