Dalibor Říhánek

Ariadnina nit

12 000 Kč

Autor: Dalibor Říhánek
Identifikační číslo: 0500-S180187
Datováno: 2019
Technika: akryl, pastel/karton
Rozměry: ve výřezu 41,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD D. Říhánek MMXIX
vzadu autorský štítek; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Říhánek Dalibor

Ordo ab Chao
15 000 Kč
Mlčení
50 000 Kč