Dalibor Říhánek

Mlčení

50 000 Kč

Autor: Dalibor Říhánek
Identifikační číslo: 0502-S180187
Datováno: 2019
Technika: akryl, olej/deska
Rozměry: 62 x 95 cm
Signatura: sign. PD D. Říhánek MMXIX
vzadu autorský popis a štítek; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Říhánek Dalibor