Jan Go Raitr

Debora

51 500 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 033
Datováno: 2018
Technika: beton se skleněnými vlákny, plátkové zlato
Rozměry: v. 135 cm
Signatura: sign. vespodu Jan R Go 2018
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Go Raitr Jan

Sen
24 300 Kč