Miloslav Chlupáč

Modelka - Dívčí hlava

27 000 Kč
Autor: Miloslav Chlupáč
Identifikační číslo: 139
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 40,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Chlupáč M
rámováno, pasparta, pod sklem