Ludvík Kuba

Stromy

27 000 Kč
Autor: Ludvík Kuba
Identifikační číslo: 225
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 42,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kuba Ludvík

Portrét dámy
54 000 Kč