Vojtěch Sedláček (1892 - 1973)
Podzimní krajina
Autor: | Vojtěch Sedláček |
Identifikační číslo: | 0533-S200057 |
Datováno: | 1945 |
Technika: | tempera/karton |
Rozměry: | ve výřezu 51 x 68 cm |
Signatura: | sign. PD Vojt Sedláček 45 |
Autor: | Vojtěch Sedláček |
Datováno: | 1945 |
Technika: | tempera/karton |