Vojtěch Sedláček

Podzimní krajina

27 000 Kč
Autor: Vojtěch Sedláček
Identifikační číslo: 233
Datováno: 1945
Technika: tempera/karton
Rozměry: ve výřezu 51 x 68 cm
Signatura: sign. PD Vojt Sedláček 45
vzadu autorský štítek; vystaveno: Výstava Umělecké Besedy, Alšova síň, Praha, 1946 - vzadu štítek; rámováno, pod sklem